Obecnie jesteśmy zamknięci – zmieniamy się dla Was

Masz pytanie? Sprawdź odpowiedzi poniżej

OGÓLNE

Jakie są godziny otwarcia
- Fluo jest otwarte cały tydzień od 16:00 do 22:00.
- Na masaże i zabiegi można umawiać się codziennie między 16:00, a 22:00.
- W grocie solnej można zjawić się już o 15:00, jednak od godziny 16:00 dostępna jest ona tylko jako element wstępu do strefy SPA.
- Ze squasha i siłowni można korzystać 24/7. Wystarczy skontaktować się z recepcją główną.
Gdzie mogę zaparkować?
Udostępniamy duży, monitorowany i bezpłatny parking kompleksu Park 79 dla wszystkich Gości Fluo Wellness.
Czy mogę zarezerwować tylko masaż lub zabieg we Fluo Wellness bez kupowania wejścia na strefę SPA?
Tak, z masaży i zabiegów można korzystać bez konieczności korzystania ze strefy SPA.
Czy są zniżki dla dzieci, studentów itp.?
Nie oferujemy dodatkowych zniżek dla żadnej z grup.
Czy można u was coś zjeść?
Tak, w kompleksie Park 79, do którego należy Fluo Wellness, znajduje się również najlepsza wg. opinii serwisu TripAdvisor restauracja Wino i Grono.
Czy we Fluo Wellness można korzystać z telefonów komórkowych?
Udając się do strefy SPA, telefony komórkowe należy zostawić w szafce, wraz ze wszystkimi urządzeniami umożliwiającymi fotografowanie. Obowiązuje NO PHONE ZONE. Jednak w pozostałych częściach (takich jak siłownia, squash, czy sale fitness) możesz używać telefonu. Zobacz także naszą etykietę saunowania.
Czy znajdę u was solaria?
Nie.

VOUCHERY

Jak i gdzie mogę otrzymać vouchery na oferowane zabiegi?
Vouchery można zakupić na tej stronie lub w recepcji Parku 79.
Jak długo mój voucher jest ważny?

Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty jego zakupu.

Czy mogę anulować/zwrócić vouchery?
Voucher możesz zwrócić przez 2 tygodnie od daty jego otrzymania. W tym okresie nie trzeba podawać powodów. Jeżeli chcesz, zwrotu pieniędzy nie zapomnij zawrzeć niezbędnych informacji:
a) informacji o tym, że żądasz zwrotu;
b) danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania);
c) numeru konta;
d) banku, w jakim konto jest zarejestrowane.
Czy muszę wydrukować voucher przed wizytą?
Nie. Vouchery, które posiadasz w formie cyfrowej, możesz pokazać nam na swoim smartfonie. Należy pamiętać, że akceptujemy tylko oryginalne pliki (pdf), bez zdjęć, zrzutów ekranu lub numerów kuponów do realizacji.

STREFA SAUN

Czy mogę wypożyczyć szlafrok lub ręcznik do sauny?
Tak!
- Ręcznik do sauny - 13 zł za dzień
- Komplet dwóch ręczników (ręcznik do okrycia ciała i ręcznik pod stopy) 30 zł za dzień
- Szlafrok - 30 zł za dzień
- Zestaw do wypożyczenia: 1 szlafrok i 2 ręczniki do sauny - 45 zł za dzień
- Para jednorazowych kapci - 6 zł
- Para jednorazowych skarpetek do groty solnej - 5 zł
Czy w strefie saun obowiązują jakieś zasady?
W strefie saun zależy nam na zacisznej atmosferze sprzyjającej relaksowi i dobremu samopoczuciu. Z tego powodu istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać. Zobacz naszą etykietę strefy saun. Jeżeli dalej będziesz mieć jakieś wątpliwości, nasza obsługa chętnie Ci wszystko wyjaśni.
Czy mogę za pomocą ręcznika zarezerwować leżak w strefie saun?

Nie. Każdy leżak powinien być dostępny dla wszystkich Gości przez cały czas. Z tego powodu prosimy, aby nie rezerwować leżaków ręcznikami lub torbami. Swoje rzeczy można zostawić na jednej z dostępnych półek. Rzeczy pozostawione na leżakach zostaną z nich zdjęte.

Czy cała strefa saun jest wolna od tekstyliów?
Stroje kąpielowe nie są dozwolone w saunach suchych oraz mokrych. Jacuzzi jest jedynym miejscem, gdzie można (ale nie trzeba) wchodzić w stroju kąpielowym. Do saun można wchodzić tylko bez ubrania (dozwolone są ręczniki). Noszenie ręcznika poza saunami jest obowiązkowe.

MASAŻ

Jak mogę zarezerwować zabiegi?
Telefonicznie (+48 68 353 70 97), mailowo (biuro@fluowellness.pl) lub bezpośrednio w recepcji Fluo Wellness . Całą naszą ofertę można znaleźć tutaj.
Z jakim wyprzedzeniem muszę zarezerwować wizytę na zabieg?
Zalecamy rezerwację przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Przestrzegamy, że w innym wypadku rezerwacja może nie być możliwa do zrealizowania. Jest to związane z dostępnością masażystów.
Co się stanie, jeśli będę musiał odwołać wizytę lub się spóźnię?
Niektórych rzeczy nie da się zaplanować i może się zdarzyć, że nie uda się dotrzymać terminu lub się spóźnisz. Rezerwacja masażu jest wiążąca po dokonaniu płatności i nie może być anulowana.

Jednak do czterech godzin przed wizytą masz możliwość samodzielnego przełożenia rezerwacji dzwoniąc na numer: +48 68 353 70 97 lub mailowo: biuro@fluowellness.pl. W przypadku spóźnienia się na umówioną wizytę czas masażu zostanie odpowiednio skrócony.
Czy w trakice masażu muszę być ubrana
Wykonamy zabieg tak, jak lubisz: Możesz cieszyć się masażem w ubraniu lub bez. Jednak dla najlepszego możliwego relaksu zalecamy, by być nago. Zapewnimy Ci jednorazową bieliznę do masażu.
Czy mam zakrywać się podczas masażu?
Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności i intymności. Nasz personel jest przeszkolony w tym zakresie. W związku z tym intymne części ciała podczas masażu należy zawsze przykryć ręcznikiem.
Czy na masaż muszę zabrać własny ręcznik?
Nie. Oczywiście świeże i ciepłe ręczniki od naszych masażystów będą na Ciebie czekać.
Czy mogę wybrać masaż wykonywany przez mężczyznę lub kobietę?
Przed odwiedzeniem naszej strefy relaksu prosimy o poinformowanie nas, odnośnie preferencji dotyczących sposobu wykonania masażu. Dołożymy wszelkich starań, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort. Należy jednak być świadomym, że nasi masażyści umawiani są z wyprzedzeniem na dany dzień, więc w niektórych wypadkach może się nie udać spełnić Twojej prośby.
Jakie masaże polecacie dla kobiet w ciąży?
Oferujemy masaże dla kobiet w ciąży, które powinny mieć miejsce dopiero od 12. tygodnia i przed 28. tygodniem ciąży. Chętnie doradzimy Państwu indywidualnie — telefonicznie (+48 68 353 70 97), mailowo (biuro@fluowellness.pl) lub osobiście. Przed zabiegiem prosimy o wyrażenie wyraźnej zgody na wykonanie masażu.
Jakie są dostępne masaże?
W naszej ofercie znajduje się duża liczba możliwych masaży. Od klasycznych, przez relaksacyjne, po zabiegi wykonywane gorącymi kamieniami. Każdy znajdzie coś dla siebie! Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

Lubisz być na bieżąco?

Przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego — newsletter Fluo Wellness. Co tydzień znajdziesz na swojej skrzynce mailowej porady dotyczące urody i zdrowia.

Obecnie jesteśmy zamknięci - zmieniamy się dla Was