Obecnie jesteśmy zamknięci – zmieniamy się dla Was

W naszym kompleksie Wellness & SPA odpocznie każdy.

Co czeka na Ciebie we Fluo Wellness?

Jesteśmy grupą profesjonalistów, których specjalnością jest dbanie o dobre samopoczucie naszych Gości. Zależy nam na tym, aby każdy, kto przekroczy próg Fluo Wellness, poczuł prawdziwy relaks. Właśnie dlatego już przy wejściu poprosimy Cię, o zostawienie telefonu w szatni. Pozwoli to oderwać się od codzienności i wkroczyć do strefy, w której królują umysł, ciało i dusza.
Możesz spędzić z nami całe popołudnie i wieczór, oddając się błogiemu odpoczynkowi w strefie relaksu. Znajdziesz w niej: strefę saun, strefę lodową, strefę wodną, grotę solną, herbaciarnię, bar oraz pokoje do zabiegów i masaży. Pobyt w strefie relaksu sugerujemy poprzedzić pobytem w strefie fitness w celu wzmocnienia swojego ciała. W strefie fitness znajdziesz siłownię, squasha, salki fitness oraz salę do kalisteniki.
Oddajemy naszą rozbudowaną strefę SPA do Twojej dyspozycji. Będzie nam niezmiernie miło gościć Cię razem z Twoimi znajomymi, np. podczas rytuałów saunowych, czy z drugą połówką w rozgrzewającej saunie japońskiej. Czekamy na Ciebie we Fluo!

Dlaczego warto do nas przyjść?

Lubisz być na bieżąco?

Przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego — newsletter Fluo Wellness. Co tydzień znajdziesz na swojej skrzynce mailowej porady dotyczące urody i zdrowia.

Obecnie jesteśmy zamknięci - zmieniamy się dla Was