Obecnie jesteśmy zamknięci – zmieniamy się dla Was

Rozpieszczanie zmysłów: Najlepsze zabiegi i masaże w spa

Niewiele osób wie, że wspólny wyjazd do SPA może być genialnym sposobem na rozgrzanie emocje i podkręcenie atmosfery w związku. Liczne zabiegi, czy masaże działają intensywnie na zmysły, zapewniając niesamowite wrażenia. Budzą wrażliwość na dotyk i zapach oraz dogłębnie relaksują, co sprzyja przeżyciu wspólnych romantycznych chwil.

Magia najlepszych masaży w SPA

Masaż w SPA to nie tylko poluzowanie napiętych mięśni, czy działanie czysto terapeutyczne. Takiemu zabiegowi towarzyszy wyjątkowa atmosfera, której próżno szukać w gabinecie fizjoterapeuty podczas medycznej jego wersji. Celem masażu w SPA jest bowiem relaks ciała i umysłu. Cały rytuał jest więc podyktowany temu kierunkowi…
Znajdujecie się na podgrzewanych łóżkach, przykryci równie ciepłymi ręcznikami. W tle słychać delikatną, nastrojową muzykę. Wszystko to w pomieszczeniu z przygaszonymi światłami. Często w otoczeniu subtelnych, aromatycznych zapachów świec. Czy już czujesz odrobinę romantyzmu?
W tym momencie przychodzi czas na masaż. Masażyści powoli rozprowadzają olejki po Waszych ciałach, przełamując barierę dotyku i delikatnie Was do niego przyzwyczajając. Ruchy stają się z czasem szybsze, głębsze i nieco mocniejsze, aby stopniowo rozluźnić także napięte mięśnie. Wszystko to w stopniu, pozwalającym się maksymalnie zrelaksować i zregenerować ciało. W bardziej profesjonalnych miejscach możecie liczyć także na wariant z masażem gorącymi kamieniami. Wówczas masażysta wykonuje zabieg z ich użyciem, zapewniając dodatkowe gorące wrażenia i rozluźnienie..
Skoro gra wstępna już za Wami, czas na…

Rozpieszczanie zmysłów w saunie japońskiej

MIejsce to jest wprost stworzone do odkrywania na nowo doznań i zmysłów. W pomieszczeniu odnajdziecie łoże z krzemionki wulkanicznej, które podgrzane jest do temperatury 42°C – nieco wyższej, niż temperatura ciała. Takie przyjemne ciepło sprawia, że z pewnością doświadczycie wyjątkowych doznań podczas wspólnie spędzonych chwil.

Najlepsze zabiegi we Fluo Wellness

Powyższe masaże i zabiegi odnajdziesz w Zielonej Górze. Fluo Wellness to miejsce, w którym razem doświadczycie błogiego relaksu dla ciała i zmysłów. Jeżeli chcecie dodatkowo pogłębić swoje doznania, zainteresuje Was Strefa SPA, w której znajduje się jacuzzi, 5 różnych rodzajów saun, prawdziwa grota solna i pokój do aromaterapii.
Zapraszamy Was gorrrąco do FLUO Wellness na masaże, zabiegi oraz do najlepszej strefy SPA w Zielonej Górze.

Lubisz zgłębiać świat relaksu?

Pomożemy Ci w tym! Zajrzyj na naszego bloga Fluo Wellness, w którym znajdziesz przydatne artykuły o sposobach na relaks – ten domowy i profesjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obecnie jesteśmy zamknięci - zmieniamy się dla Was