Obecnie jesteśmy zamknięci – zmieniamy się dla Was

Spa dla dwojga: Romantyczne pakiety i zabiegi dla par

Romantyczny wieczór może podgrzać atmosferę w Waszym wieloletnim związku do czerwoności. Wystarczy odpowiednio zaplanować elementy Waszej randki, abyście obudzili w sobie namiętność i pasje. Zobacz, jaki plan przygotowało dla Was SPA w Zielonej Górze – FLUO Wellness.

Zabieg dla par na dobry początek

Na subtelną rozgrzewkę przed wieczorem pełnym emocji proponujemy Wam czas spędzony w saunie japońskiej. Jest to wydzielone pomieszczenie tylko dla Was. Znajduje się w nim przyjemnie ciepłe łóżko z krzemionki wulkanicznej o komfortowej temperaturze ok. 42°C. W takiej atmosferze serce zaczyna bić szybciej, Wasza skóra staje się wyjątkowo gładka i błyszcząca, stres bezpowrotnie ulatuje, a to wszystko w otoczeniu nastrojowej muzyki.

Spa dla dwojga – romantyczne masaże

Gdy już delikatnie rozgrzejecie swoje ciała, czas oddać się w ręce profesjonalistów. Skorzystajcie wspólnie z masażu, który rozluźni napięte mięśnie i przygotuje je na prawdziwy, głęboki relaks. Aromatyczne olejki pobudzą Wasz zmysł węchu, otwierając Was na nowe doznania. Oddajcie się kojącej przyjemności relaksu!

Pakiety i zabiegi dla długodystansowców

Lubicie długą grę wstępną? Może Was zainteresować nasza Strefa SPA. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w niej aż 5 różnorodnych saun, pokój aromaterapeutyczny, ogromne jacuzzi z bujnymi bąbelkami, a także grotę solną. Możecie spędzić tam tyle czasu, ile potrzebujecie – a to wszystko bez skrępowania ubiorem, czy powiadomieniami z telefonu.

SPA w Zielonej Górze może Wam zaoferować więcej

Warto również dodać, że Fluo Wellness to nie tylko SPA w Zielonej Górze. FLUO jest częścią kompleksu rozrywki i relaksu PARK 79, w którym możecie zaplanować bardzo długie, wspólne popołudnie. Szykowna i elegancka kolacja w Wino i Grono, dogłębny relaks we Fluo Wellness, zakropiony alkoholowym koktajlem w Hades Sport Pub & Bowling – zwieńczone upojną nocą w Grape Town Hotel****. To kiedy umówicie się na randkę w duchu Fluo Wellness? 🙂

Lubisz zgłębiać świat relaksu?

Pomożemy Ci w tym! Zajrzyj na naszego bloga Fluo Wellness, w którym znajdziesz przydatne artykuły o sposobach na relaks – ten domowy i profesjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obecnie jesteśmy zamknięci - zmieniamy się dla Was